Polo
Polo

Polo izrāda savu sportisko pusi – un spēcīgo raksturu.

Automašīna ir pievilcīga no sākuma līdz beigām. Izteiktā pleca līnija un izvirzītā priekšējā daļa liek Polo izskatīties garākam, neietekmējot tā kompakto izmēru. Tādi elementi kā izsmalcinātie virsbūves krāsas ārējo atpakaļskata spoguļu ietvari ar iebūvētiem pagriezienu rādītājiem un jumta spoileris vairo dinamisma un izveicības iespaidu.

Mašīna ir atpazīstama uzreiz: jaunā Polo lielā priekšējā apmale pāriet īpaši izsmalcinātā radiatora režģī. Gaisa atvere, kas virzienā uz leju sašaurinās, izliektie priekšējie lukturi un priekšējā daļa veidoti, lai izskatītos garāki un radītu sportisku iespaidu.

Jaunajam modelim papildaprīkojumā ir pieejama nobīdāma un paceļama panorāmas jumta lūka, kas padara braukšanu vēl patīkamāku, it īpaši labos laika apstākļos. To var pacelt un daļēji vai pilnībā atvērt. Tonētais stikls un izvelkamais auduma saulessargs aizsargā braucējus pret saules stariem un palīdz saglabāt pasažieru nodalījumu patīkami vēsu.

Drošība ir īpaši svarīga, un to demonstrē arī daudzās drošības sistēmas, kas jūsu jaunajā Polo ir iekļautas standarta komplektācijā. Savukārt ISOFIX stiprinājumu vietas ļauj aizmugurējā sēdeklī ātri un droši nostiprināt divus bērnu sēdeklīšus.

 

Polo cenu lapa  
Papildus  informācija par jauno automašīnu pieejama  

 


Atpakaļ 1 - 3 (no 3) Tālāk