Beetle
Beetle

Leģendārais automobilis tagad kļuvis pieaugušāks.

Progresīvāks. Izcilāks. Joprojām uzticīgs savām saknēm. Tāds ir jaunais Beetle.

21. gadsimta Beetle ieguvis vīrišķīgākas formas, kļuvis garāks un piedāvā vairāk vietas pasažieriem. Šī par 12 mm zemākā un 84 mm platākā auto jauno siluetu rotā pagarināts dzinēja pārsegs, stāvāks vējstikls un lēzenāks jumts. Šādas formas piešķir jaunajam Beetle neticami daudz dinamikas un tādējādi atgādina sportisku kupeju. Jaunajā veidolā saglabātas vairākas klasiskas Beetle vērtības: apaļie lukturi, izliektie sāni, lēzenā jumta pāreja. Savukārt tādi jauni akcenti kā jauns aizmugures lukturu dizains, bufera gaisa atvere un līdzenais dzinēja pārsega apakšmalu plūdums ļauj nepārprotami sajust Volkswagen jauno ēru.

Jaunā Beetle salons rosina patīkamas atmiņas par klasiskām vērtībām – izvēloties "Design" aprīkojumu, Beetle salons iegūst izteiksmīgas detaļas virsbūves krāsā un kompaktu mērinstrumentu paneli ar elegantu centrālo ietvaru. Gaisa izplūdes atveres un modernas izklaides sistēmas perfekti integrētas klasiski elegantajā dizainā, turklāt arī šis auto saglabājis nemainīgas galvenās vērtības, kas raksturo Beetle jau kopš tā pirmsākumiem, – augstu kvalitāti un nevainojamo apdari.

Tagad jumts ir pārveidots par modernu stikla panorāmas jumtu ar ērti bīdāmu stikla lūku. Gaismas caurlaidība salonā palielinājusies par 90 procentiem un tas ļauj izbaudīt gan patīkamu atmosfēru, gan jaukus skatus. Vienlaikus jaunais Beetle panorāmas stikla jumts ar skaņas un siltuma izolāciju, kas spēj atstarot 99 procentus UV starojuma un 92 procentus siltuma, gādā par ideālu klimatu Volkswagen salonā.

 

 

Beetle cenu lapa Lejuplādēt PDF
Papildus  informācija par jauno automašīnu pieejama  http://www.volkswagen.lv/lv/models/beetle/gallery.html

 


Atpakaļ 1 - 3 (no 3) Tālāk