Golf Sportsvan
Golf Sportsvan

Izcila funkcionalitāte satriecošā formā.

Golf Sportsvan vienmēr pārsteidz ar savu funkcionalitāti. To īpaši pierāda papildaprīkojumā pieejamais blakussēdētāja sēdeklis ar nolokāmu atzveltni, kas ļauj atbrīvot daudz vairāk vietas bagāžai. Tādā veidā ir iespējams pārvadāt līdz 2.48 metriem garus priekšmetus.

Uzlabotā aerodinamika, augstvērtīgie apdares materiāli un ērtais salons liek jaunajam Golf Sportsvan izskatīties eleganti un sportiski. Lai Jūs justos patiešām labi, automobilim ir pieejams plašs papildaprīkojuma klāsts, piemēram, ergoActive sēdeklis vadītājam, audiosistēma „DYNAUDIO Excite” un apsildāma daudzfunkcionālā stūre.

Vai zinājāt, ka tieši saules stari liek cilvēkā plūst laimes hormoniem? Jaunā Golf Sportsvan papildaprīkojumā pieejamais panorāmas jumts ar atbīdāmu un nolaižamu logu ļauj salonā iekļūt pietiekami daudz gaismai, lai radītu automobilī nebijušu atmosfēru un nepārspējamu skatu. Un braukt ar to ir vēl patīkamāk. 

Braucot intensīvas satiksmes apstākļos, lēmumi bieži vien ir jāpieņem ātri. Šādās situācijās cilvēks var izdarīt nepareizo izvēli, tādēļ jaunais Golf Sportsvan ir aprīkots ar virkni autovadītāja palīgsistēmu. Papildaprīkojumā pieejamais aklās zonas sensors informē autovadītāju par transportlīdzekļiem „aklajā zonā” (sistēmas robežās), savukārt palīgsistēma izbraukšanai nostāvvietām var novērst sadursmes ar automobiļiem, kas tuvojas no aizmugures.

 

Sportsvan cenu lapa
Papildus  informācija par jauno automašīnu pieejama 

Atpakaļ 1 - 3 (no 3) Tālāk