Golf
Golf

Gatavs ideālam dizainam.

Klasiskais Golf: sportisks, dinamisks un satriecošs. Jaunā Golf aizraujošais dizains atbildīs augstākajiem standartiem, kā jau tas būtu gaidāms no klases priekšgājēja.

Virsbūve

Golf no pirmā acu uzmetiena - izceļas ar pārliecinošu un satriecošu tēlu kā jau visas Golf paaudzes, pateicoties jaunajam bamperu un priekšējo lukturu dizainam, dinamiskajam radiatora režģim, kā arī aizmugurējam izkliedētājam un izteiksmīgiem aizmugurējiem LED lukturiem.

Dinamikas un Elegances apvienojums.

Jaunais Golf patīkami pārsteidz arī ar formālākiem aspektiem, piemēram, atlētisko radiatora režģi ar Volkswagen emblēmu, kas nosedz priekšējo sensoru, kurš paredzēts dažādu papildaprīkojumā pieejamo palīgsistēmu izmantošanai. Comfortline un Highline versijās radiatora režģi izrotā hromētas līnijas. Šaurie priekšējie lukturi, kas augsti izvirzīti uz spārna, un bamperi, kas apakšdaļā ir plakanāki, automobilim piešķir īpaši pieguļošu un dinamisku izskatu. Apvienojumā ar proporcionāli pielāgoto riteņu garenbāzi un īsām pārkarēm automobiļa aizraujošais siluets, ko vēl vairāk izceļ izteiksmīgi C balsti, izstaro kvēli, kas ir Golf vārda vērta. Automobiļa aizmuguri īpašu padara izteiksmīgas un elegantas līnijas, aizmugurējais izkliedētājs un pašpārliecinātību izstarojoši aizmugurējie LED lukturi.

 

Golf cenu lapa  
Papildus  informācija par jauno automašīnu pieejama  

 


Atpakaļ 1 - 3 (no 3) Tālāk