Jetta
Jetta

Jetta. Ārējais izskats un ērtības

Jetta ir kļuvusi ievērojami lielāka: pateicoties tās 4,64 m garumam, sportiskais limuzīns sagādā lielākas ērtības nekā tā priekšgājēji, taču neko nezaudē no elegances un sportiskuma.

Jetta perfekti apvieno luksusa klases limuzīna priekšrocības ar kompaktklases atribūtiem un pārliecina ar maksimālu kvalitāti. Par to liecina izsmalcinātās detaļas - melnā radiatora reste, kurai, sākot no Comfortline klases aprīkojuma, lameles ir ar hromētām līstēm. Papildaprīkojumā pieejami arī tonēti aizmugures sānu stikli un aizmugures stikls, kas absorbē līdz pat 65% gaismas.

Pilnībā atteikties no Jetta atslēgas vēl nevar, bet pa pusei gan – pateicoties Keyless Access iespējai, pietiek, ja tā būs līdzi kabatā. Tiklīdz atradīsieties apmēram 1,5 m attālumā no automobiļa un pēc tam nospiedīsiet durvju rokturi vai bagāžas nodalījuma vāku, varēsiet netraucēti doties braucienā; turklāt tikpat vienkārši var iedarbināt arī dzinēju, kamēr atslēga ērti atrodas kabatā – vienkārši nospiediet iedarbināšanas pogu. Protams, to var izmantot arī centrālās atslēgas vadībai un automobiļa iedarbināšanai aizdedzē. Turklāt, ja kādreiz gadās kļūt aizmāršīgam, Jūsu vietā domās Jetta – ja atslēga atradīsies automobilī, no ārpuses neko nevarēs nobloķēt, tādēļ aizmirst atslēgu automobilī nebūs iespējams.

No jebkura skatupunkta Jetta izskatās labi. Sportisks siluets un proporcionālās sānu līnijas, kā arī Volkswagen raksturīgā priekšpuse, sportiskā radiatora reste un automobiļa krāsā pilnībā nolakotais buferis ir apliecinājums mūsdienīgam dizainam. 

 

 

Jetta cenu lapa
Papildus  informācija par jauno automašīnu pieejama

 


Atpakaļ 1 - 3 (no 3) Tālāk