Passat
Passat

Passat

Jaunais oriģinālais Passat sniedz vairāk ērtību un braukšanas prieka. Tas ir lieliski piemērots kā ģimenes aktivitātēm, tā darba ikdienai. Iekāpiet un pārliecinieties! Elegantais salons ar augstas kvalitātes aprīkojumu ir kā radīts, lai labi justos jebkurā maršrutā. Jau pavisam drīz jauno Passat varēsiet pasūtīt pie Volkswagen dīleriem.

Ērts interjers – ergonomiski veidotie priekšējie sēdekļi ar elektrisku 12 punktu regulāciju (papildu aprīkojumā) nodrošina izcilu komfortu – jo īpaši garajos maršrutos. Panorāmas jumta lūka jaunajam Passat Variant piešķir īpašu noskaņu un rada sajūtu, kāda ir, braucot kabrioletā.

Augstvērtīgais akustiskais stiklojums jauno Passat padara īpaši klusu, tādēļ ievērojami palielinās braukšanas komfortu. Papildus pieejams krāsainais daudzfunkcionālais displejs, kurā ir redzama visa nozīmīgā automobiļa informācija, tādēļ var netraucēti pievērsties ceļam. Sākot ar aprīkojuma variantu Comfortline, sērijveidā iebūvētā noguruma atpazīšanas sistēma vajadzības gadījumā iesaka apstāties un atpūsties.

Jaunais Passat ne tikai labi izskatās, tā koncepts ir arī labi pārdomāts. Tas piedāvā tādas tehnoloģijas kā distanci uzturoša adaptīvā kruīzkontrole ACC ar jauno apkārtnes novērošanas sistēmu Front Assist. Turklāt pavisam jauna ir iebūvētā avārijas bremzēšanas funkcija braucieniem pilsētā. Tā ar radarsensoru vēro priekšā braucošu automobili un efektīvi palīdz izvairīties no sadursmes ar to.

Saudzēt apkārtējo vidi - tas var būt tik vienkārši, vienlaikus ne no kā neatsakoties. Jaunais Passat ar BlueMotion Technologies pārliecina ar ievērojami samazinātu degvielas patēriņu un nelielām emisijām, neierobežojot braukšanas prieku. Par to jāpateicas tādām inteliģentām tehnoloģijām kā sērijveidā iestatītā bremzēšanas enerģijas atgūšanas sistēma un Start-Stop sistēma, kas ir iekļauta visu TDI dzinēju standartaprīkojumā. Ievērojot ieteikumu izvēlēties efektīvāko pārnesumu, par apkārtējo vidi rūpējaties arī Jūs.

 

Passat cenu lapa
Papildus  informācija par jauno automašīnu pieejama 

 


Atpakaļ 1 - 3 (no 3) Tālāk