Touareg
Touareg

Touareg

Jaunais Touareg jūtas labi uz jebkura ceļa - tas ir pārliecinošs apvidū, temperamentīgs uz asfalta un vienlaikus spēj sniegt izsmalcinātu komfortu. Šajā auto apvienotas apvidus un sporta automobiļa labākās īpašības un augstākās klases komforts. 

Jaunais Touareg ir par 41 mm garāks, tādējādi tajā ir vairāk telpas dinamiskam dizainam un augsta līmeņa komfortam. Izteiksmīgie biksenona lukturi ar LED dienas braukšanas gaismām* un dinamiskajām adaptīvajām gaismām perfekti izgaismo ceļu, savukārt iespaidīgā panorāmas stikla jumta lūka ļauj izjust piedzīvojumu garšu.

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties mīksto Nappa ādu, greznos dekoratīvos elementus, izsmalcināto dizaina paketi vai tādas komforta funkcijas kā klimata kontroles sistēmu Climatronic, Memory paketi vai automašīnas automātiskās atvēršanas un dzinēja iedarbināšanas sistēmu Keyless Access, Touareg arī ikdienā Jums dāvās individuālas brīvības un luksusa sajūtu

Aprīkojums ar augstvērtīgiem salona materiāliem, īpašo disku dizainu un tādām smalkām detaļām kā Volkswagen logo piešķir Touareg individuālu raksturu. Pepper Beige ādas apdares paketes sēdekļu vidusdaļas un durvju apdares tonis lieliski izceļas uz sānu elementiem Titianblack tonī. Papildu izsmalcinātus akcentus piešķir durvju apdares, viduskonsoles un mērinstrumentu paneļa īstā koka dekori Olive Ash. Savukārt par dinamiku liecina 19 collu vieglmetāla diski Girona un sportiskas 265. izmēra riepas.

Jaunais Touareg, pateicoties tā vilktspējai, spējai pieveikt kāpumus un dziļu ūdeni, plašiem garenpārgājības un pārkares leņķiem, kā arī spējai pārvietoties šķērsslīpumā, bez grūtībām atradīs savu ceļu gan pilsētās, gan tur, kur tā nav.

 

Touareg cenu lapa
Papildus  informācija par jauno automašīnu pieejama 

 


Atpakaļ 1 - 3 (no 3) Tālāk